Ambassade en Consulaten van België in Denemarken

Who's who

Kanselarij

Leo Peeters, Ambassadeur

Marc Fieremans, Ambassadesecretaris en consul

Carla Heylen, Assistente van de Ambassadeur 
Tel.: (+45) 35 25 02 05
carla.heylen@diplobel.fed.be 

Inès Machielsen, Assistente consulaire zaken
Tel.: (+45) 35 25 02 04
ines.machielsen@diplobel.fed.be

Rita Dubois, Administratief assistente
Tel.: (+45) 35 25 02 01
rita.dubois@diplobel.fed.be

Alicia Miasko, Analist
Tel.: (+45) 35 25 02 18
alicia.miasko@diplobel.fed.be

Jean-Jacques Dubois, Chauffeur 
Tel.: (+45) 35 25 02 12
jean-jacques.dubois@diplobel.fed.be

 
Handelsafdelingen

  • Vlaams Gewest (Flanders Investment and Trade - FIT) en Brussels Hoofdstedelijk Gewest (handel)
     
    Kris Castelein, Economisch- en handelsattaché voor het Vlaams en Brussels Gewest
    Vesterbrogade 1E, 1.tv
    1620 Kopenhagen V
    Tel.: (+45) 33 13 04 88
    copenhagen@flanderstrade.com
      
  • Waals gewest (AWEX)
     
    Amandine Pekel, Economisch- en handelsattaché voor het Waalse Gewest
    Vesterbrogade 1E, 1.tv
    1620 Kopenhagen V
    Tel.: (+45) 33 13 02 11
    copenhague@awex-wallonia.com
    www.awex.be/awex/FR/
     
  • Brussels Hoofdstedelijk Gewest (investeringen)
     
    Ambassade van België in Stockholm
    Postadres:
    P.O. Box 1040
    10138 Stockholm
    Zweden
     
    Tel.: +46 (8) 24 09 10 of: +46 40 104 300
    Fax: +46 (8) 24 09 11 of: +46 40 611 14 84
    stockholm@hub.brussels
    www.bruxelles.irisnet.be/nl/region.shtml

 
Ereconsulaten van België

  • Ereconsulaat van België in Haderslev
    Dhr. Lars Engel, Ereconsul
    Simmerstedvej 26 
    6100 Haderslev
    Tel.: (+45) 74 22 35 35
    E-mail: lce@f-engel.com
     
  • Ereconsulaat van België in Nuuk
    Dhr. Jens Paulsen, Ereconsul
    Kissarneqqortuunnguaq 9
    Postbox 510
    3900 Nuuk/Groenland
    Tel.: +299 32 12 52
    E-mail: jens@Paulsen.gl
     
  • Ereconsulaat van België in Odense
    Dhr. Niels Thorborg, Ereconsul
    Østre Stationsvej 1-5
    5000 Odense
    Tel.: +45 65 71 10 11
    E-mail: nt@3cgroups.dk
     
  • Ereconsulaat van België in Århus
    Dhr. Carsten Henriksen, Ereconsul
    DOKK 1
    Hack Kampsmanns Plads 2, niveau 3
    8000 Århus C
    Tel.: (+45) 33 34 07 90
    GSM: (+45) 40 16 86 02
    E-mail: carsten.henriksen@dlapiper.com